„Mám rád lesklý stříbrný styl,“ tak těmito slovy popsal turecký švihák Hassan svůj outfit, který využil ještě během posledního natáčecího dne seznamky Farmář hledá ženu a patřičně se na něj navoněl a vyfiknul. „Obzvláště hrdý jsem na svůj zirkonový přívěsek s motivem dolaru,“ svěřil se samolibý Pražák, který nebohou zaláskovanou farmářku pouze využil ke své televizní exhibici.

Dále se otevřeně pochlubil černým páskem se stříbrnou sponou s motivem dolaru a botami jeho oblíbené značky Armani. Ovšem kníratá Zuzka, se kterou si Hassan odmítl v Praze během luxusního víkendu zašpásovat, zřejmě už nebude přístupná jeho usmiřovacím srandičkám a navoněnému podpaží. Sama totiž chtěla se svým vyvoleným nápadníkem sdílet během romantického večera lože, ale ten ji u společné večeře rychle „vyfakoval“ s tím, že nemá rád rychlý přístup k věci. To se jí pochopitelně dotklo a z večeře utekla.

Více z posledního setkání dvou bývalých hrdliček se dozvíme již zanedlouho v posledním dílu ostře sledované reality show.