Už za dva dny vtrhne do kin film s názvem 50 odstínů černé, cílem tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Jedná se totiž o povedenou parodii na známých 50 odstínů šedi.

Marlon Wayans a jeho dlouholetý parťák Rick Alvarez si berou na paškál i další hity napříč celým spektrem. Hlavní hrdina si například projde traumatickým zážitkem à la Bez kalhot XXL. Zdivočelá fanynka jeho striptýzové show je tak těžká váha, že by ji neudržel ani samotný Channing Tatum.

„Pustil jsem si Padesát odstínů šedi, díval se na jednu scénu za druhou a okamžitě mi naskakovaly jejich legrační variace. A než jsem se pořádně rozhlédl, scénář plný vtípků byl hotový,“ popisuje jednoduchý recept tvůrce mnoha parodií Marlon Wayans.

A jako bonus pro vás máme eXtra soutěž! Nejedná se o nic menšího než o nafukovací panny. A je jich, dámy a pánové, rovnou pět! Stačí, když správně odpovíte na otázku, který den (datum), půjde 50 odstínů černé do kin. Správné odpovědi nám posílejte na redakce@extra.cz a do předmětu pište 50 odstínů černé.

Vzhůru do toho!