Včerejšek by se dal ve Varech vyhlásit dnem návratu ztraceného času, a to z více důvodů.

Předně, po kolonádě se procházela kompletní Lucie a chraň bůh, že by za tím byla spontánní usmiřovačka kapely, která prožívá comeback. Naopak, hoši se moc nemusejí, ale hypotéka vždycky vyhraje.

Iva Janžurová (71) je už starší dáma, která si může dovolit leccos, ale trocha make-upu by neškodila a tak to prostě je a hotovo dvacet. Čas člověk neobalamutí, ale můžeme si přece trošku pomoci, ne?

To Táňa Kuchařová (25) žije ve světě, kde je ztracený každý den, kdy mi kouzelník MUDr. Měšťák trochu nevylepší ksichtík, a tak září, kde a jak to jen jde, a milenec Ondřej Brzobohatý (30) nestíhá řešit pozvánky na akce, kam chce Táňa jít. Brzobohatý junior dříve patříval k titěrné skupince celebrit, které byly ochotné – považte – zajít i na film, ale s tím je teď po boku Kuchařové, kterou je třeba hlídat, aby se náhodně nespustila, definitivní konec.

A pak je tu samozřejmě komiksový Zelený Raoul, který si dovolil mávat lživým transparentem se sdělením, že Hřebejk je bejk, což je, při vší úctě, tutově kravina. Nerýmovat se to, v životě by něco takového nespatřilo světlo světa. Ale jsme ve Varech a tam je možné všechno, třeba i to, že Jiří Bartoška (66) na potkání každému na golfu vypráví, že Verešovou skutečně nezve, ale vždycky ji všude vecpou kosmetické firmy a konexe manžela, takže namísto aby se věnovala v Praze právničině (hihi), obrazí ve Varech dvacet předních akcí, byť původní plán byl odchytit ji před branami města a držet ji někde v kobce, dokud nebude po všem. Tak snad za rok.