Národ, který dal světu sushi, sumo a nepřeberné množství televizních pořadů pro ukojení snad všech fetišů světa, na sebe může být opět pyšný! Po soutěži v kouření banánů, rozpoznávání pravosti poprsí, jezení švábů a roztahování nohou přišli Japonci s dalším skvostem.

Televizní pořad s názvem „Vibro – boobs!“, což znamená v překladu „Vibrující – kozy!“, zkoumá, jak rychle si dokáží Japonky vzájemně rozpohybovat prsa. Na regulérnost soutěže bohužel nedohlíží státní notář, nýbrž někdo, kdo připomíná vysloužilého voyeura ze swingers klubu pro veverky. Kulisu pak tvoří kožený gauč zhruba z 80. let, který vypadá, že v sobě skrývá více semene než námořník po šesti měsících na moři a stejně staré dlaždičky, které barvou dosvědčují, že tomu tak vážně je.

I přes zdánlivě smrtelnou kombinaci pro kohokoliv se vkusem, zdravým rozumem či špetkou sebeúcty je to evidentně děsná bžunda. Děvčata se smějí, jako by vzpomínala na den, kdy jim provedli lobotomii a ještě jim k tomu oznámili, že půjdou preventivně na další.

Vzhledem k evidentnímu úspěchu tohoto čupráckého konceptu je podle nás jen otázkou času, než po něm skočí některá z našich televizí. Nechceme nikomu nic vnucovat, ale tahle show je podle nás opravdu mňam. My už se proto těšíme na první soutěžící, kterými by mohli být Slávek Boura se Zdeňkem Srstkou, a z moderátorské židle by nám k tomu mohl krásně zastříhat knírem Honza Rosák.