Britka Claire Leeson (24) začala v roce 2009 sledovat reality show Keeping up with the Kardashians a úplně se zbláznila do hlavní hrdinky Kim Kardashian (33). Chtěla se jí natolik podobat, že neváhala a za plastické úpravy a kosmetické zákroky utratila v přepočtu už 680 000 Kč. Nechala si vybělit zuby, naplést vlasy, podstoupila plastiku prsou, samoopalovací nástřiky a nemalé peníze ji stojí i make-up, oblečení a speciální kalhotky, které zvětšují zadek.

„Pár lidí mi řeklo, že jsem Kim podobná. Zjistila jsem, že máme stejně sourozenců a spoustu podobných věcí,“ řekla televizi ITV Claire, kterou právě tyto argumenty popostrčily k tomu, aby se stala Kardashian co nejvíc podobná. Leeson na střední škole spolužáci šikanovali, říkali jí, že je ošklivá a tlustá, a ve čtrnácti letech se dívka poprvé pokusila o sebevraždu. „To, že chci vypadat jako Kim, mi pomáhá nabrat ztracené sebevědomí,“ odůvodňuje svoje kroky Claire.

Teď je z ní sice kráska, ale taky pořádně zadlužený člověk a na krku už má několik exekucí. To ji však od dalších zákroků neodrazuje. Až totiž Claire splatí dluhy, chce si nechat dát do zadku silikonové implantáty.