Nejdřív Diana Kobzanová tak nenápadně pošťouchla novou přítelkyni Jaromíra Jágra (44). Veronika Kopřivová se totiž snaží, aby náš hokejový bůh jedl zdravě, a do bábovky mu nepřidává tolik cukru. Naše misska obratem na svém Instagramu zveřejnila fotky bábovek a samozřejmě dodala, že cukr přidala a „jakýpak copak“.

Teď zase komentovala fotku Leošovy přítelkyně Moniky Koblížkové. Ta si vyfotila jednu svoji velmi uměleckou momentku z jógy. „Kdyby ses, kamarádko, občas ozvala, mohla jsi teď lézt z letadla v Calgary,“ připsala na Moničin Instagram.

Jenomže „Kobliha“ se teď chystá na opačnou stranu zeměkoule. „Já vím, zlato, zítra letíme dovo,“ odpověděla Monika, která se už viděla v Leošem v Brazílii.

A drzá Diana hned napsala pěkně jedovou hlášku. „Ty už asi nemáš žádný kamarádky, viď… Ty už máš jen a jen Leoše,“ dopsala blondýnka a Monika už tuhle hlášku dál nekomentovala.

Konečně se nějaká celebrita nebojí říkat věci na plnou pusu. Jen tak dál. Diano! Její komentáře dokážou opravdu pobavit a jsme zvědaví, kdy Diana zase píchne do vosího hnízda.