Frontman skupiny Aerosmith si prošel ve svém životě opravdu mnohým. Během 70. a 80. let byl dlouho závislý na těžkých drogách, ale po intenzivní léčbě se nakonec v roce 1986 závislosti zbavil.

Bez drog dokázal Tyler vydržet přes 20 let. Nakonec ale do závislosti spadl znovu. Pomohly mu k tomu prášky na bolest, které dostával na předpis. V důsledku užívání drog pak trpěl americký zpěvák 11 let hepatitidou typu C, které se ale nakonec po třech letech léčby zbavil.

Nebylo by ale správné soudit ho jen podle drogových výstřelků. Tylerovi se totiž společně se skupinou Aerosmith podařilo zůstat na výsluní skoro čtyři desetiletí. A to chce pořádné úsilí. I přes občasné roztržky a krátké přestávky spolu americká kapela dodnes koncertuje.

Kromě toho se objevil i v mnoha filmech a televizních pořadech. Byl například hostem veleúspěšného seriálu Dva a půl chlapa a objevil se i po boku Jeremyho Clarksona (54) v dnes tolik probíraném Top Gearu. Jako porotce se objevil i v americké verzi Superstar.

Idol minulého století má tak stále mnoho fanynek a fanoušků. Jen hrstka z nich ale tuší, jak dnes vypadá bez pečlivě připraveného make-upu, se kterým se objevuje během koncertů.

Současné fotky odhalují krutou realitu. Léta užívání drog a nezřízeného života se na americké hvězdě značně podepsala. Posuďte sami. Vypadá Tyler tak, jak jste doufali?