Pokud kdy na turnaji měli naši borci ukázat svoje maximum, tak to musí být dnes. Souboj s Tureckem je totiž mimořádně důležitý. Když se nám podaří zvítězit, tak si s velkou pravděpodobností zajistíme postup a s trochou štěstí to může být i ze druhého místa. Stačí k tomu prohra Chorvatů s favorizovaným Španělskem.

Jenže dosavadní herní projev svěřenců Pavla Vrby je skutečně katastrofální. Souboj se Španělskem byl velkou ostudou a čekalo se, že s Chorvatskem to nemůže být horší. Jenže hned první poločas ukázal, že to jde. To byla totiž snad nejhorší první půle v naší historii. Konečný bod z tohoto souboje by se dal nazvat zázrakem.

Včera si postup na šampionátu na 99 % zajistili Slováci. Pro české fanoušky by určitě bylo velmi těžké skousnout, kdyby velký rival skončil výše. Bohužel, pokud si sundáme růžové brýle, tak musíme vidět, že Slovensko tu hraje daleko kvalitnější fotbal a na turnaji pokračuje zcela zaslouženě.

Tak uvidíme, zda se naši překonají a ukáží lepší tvář. Turecko zatím ve skupině nebodovalo a dokonce nevstřelilo jedinou branku. Pokud naši zvládnou zápas, mohou se těšit na soupeře z Francie, Itálie nebo Walesu. V každém případě tudíž na velmi obtížný zápas