Kim Davison vzala kámošku Jessie, své tři děti a celá partička se vydala koupat do říčky Lockyer v Queenslandu. Všichni si užívali super odpoledne, a když si chtěli udělat fotku, stalo se něco strašlivého.

Maličkou Kim prý chytla pod vodou ledová dětská ruka. „Také jsem cítila, že tam nejsme jen my. Že v té vodě něco je, ale snažila jsme se na to nemyslet,“ uvedla paní Davison pro místní tisk.

Když doma vyvolali fotky, tak zjistili, že mezi rozesmátou partičkou se ve vodě skutečně krčí něco, co při troše fantazie vypadá jako další dítě.

Paní Davison začala pátrat, co je na fotce, a od místních zjistila, že strašidelnému místu se říká Murphy´s hole a před sto lety se zde utopila jistá Doreen O'Sullivan.

Nebylo to tehdy vůbec hezké. Třináctiletou Doreen hledali ve vodě několik hodin. Když měla pohřeb, všechny děti se oblékly do bílého a šly podél rakve. Byl to mrazivý pohled.

Podivnou fotku posuzovali odborníci a ti vyloučili, že by se jednalo o kaz. Názor parapsychologa byl jasný – na fotce je skutečně duch dívky, která se v Murphy´s hole utopila 19. listopadu 1915.