Je dobře, když se v šoubyznysu objevují neotřelé obličeje lidí, kteří ještě nejsou příliš profláknutí a dobře se na ně dívá. Přesně tím případem je Anna Linhartová (20), která má zatím škatulku „dcera Jitky Asterové“, ale to není nic proti ničemu a časem to stejně pomine.

Na tuhle krásku jsme upozornili nedávno, když se objevila jako host na prestižní přehlídce značky Chanel v rámci pařížského fashion weeku. Kromě toho, že se tam Anna vyšperkovala kompletně již zmiňovanou značkou, nechala si své přírodní zrzavé vlasy pro tuto speciální příležitost obarvit na platinovou blond a fotografové se na červeném koberci mohli přetrhnout, aby cvakli ten nejlepší úhel.

Linhartovou zkontaktovalo občanské sdružení Debra, jež se věnuje lidem s nemocí motýlích křídel, patronkou sdružení je Jitka Čvančarová (36), o níž jako jedné z mála celebrit můžeme říct, že si tímto krokem jen nečistí karmu, ale opravdu se mu intenzivně věnuje, jak jen může.

Anna zapózovala Lucii Robinson pro kalendář na příští rok úplně nahá, kadeřnice Jana Burdová jí vytvořila speciální křídla z vlasů. A jak se můžete přesvědčit v galerii, jde o opravdu povedené dílo.