„Lidi si ze mě dělají srandu, ale nechápu proč. Dobře, přiznávám, že tam možná trochu nepořádek byl, ale nic velkého, co z toho všichni udělali. Já jsem se svým výkonem a svým bytem spokojen,“ prozradil redakci eXtra.cz David ze Znojma, který vařil v pondělí.

Dokonce ani nelituje svého rozhodnutí se do Prostřena přihlásit, nic kromě svého menu by nezměnil. „Vím, že se mi polévka moc nepovedla, ale tak to se přeci stane. Kdybych tam šel ještě jednou, tak bych zvolil italskou kuchyni, nějaké špagety nebo tak. Tím bych určitě uspěl,“ rozpovídal se David, který si asi žije ve svém světě a stále nemůže pochopit, co se soutěžícím u něj doma nelíbilo.

„Nic špatného jsem neprovedl, pohostil jsem je, jak jsem nejlépe uměl, a že tam byl trošku bordel? Kdo ho dnes doma nemá, ale doteď si nemyslím, že by to bylo něco nechutného, to si zas lidi vymýšlí. Jen přiznávám, že jsem tu polévku moc zahustil,“ dodal se smíchem podivín nadávají na televizi Prima: Na tom chudákovi z Prostřena se snaží jen vydělat! David, který si na vítězství těžko sáhne.

Ale dnes se určitě na Prostřeno od 17.50 na Primě koukejte. Bude tam vařit boubelatá masérka Erika, která se dřív nebránila ani lesbickým hrátkám. O tom jsme dnes exkluzivně psali, tak se na to podívejte ZDE.