Jarda by si mohl vybírat a snad každá by mu podlehla. Ale teď se Verča fakt nemusí bát. To sexy tělo nepatří žádné zlatokopce, která by ráda ulovila takovou zlatou žílu, ale jde o hokejistovu krásnou neteř Pavlínu. Ta odhodila stud a ukázala rajcovní hrudník. Dala se snad příbuzná hokejového boha na modeling?

„Šlo o jednorázovou akci. Spodní prádlo z toho e-shopu se mi opravdu moc líbí, takže když od nich přišla nabídka na focení, tak jsem šla bez váhání do toho. Nikdy jsem se takovým odhalenějším fotkám nebránila, pokud jsou teda decentní a hezké,“ prozradila nám sympatická Pavlína, která by se klidně z fleku mohla živit jako fotomodelka. Tvář i postavu na to má.

Jaromír může být na svou neteř náležitě pyšný. Nejenže vystudovala vysokou školu, živí se jako úspěšná módní blogerka, ale ještě k tomu ji foťák miluje, a i kdyby se ukázala nahatá, tak by to nebyla žádná ostuda.

Jen se sami přesvědčte, že je to opravdu kočka, která by se měla svlékat častěji. Tak snad brzy dostane nabídku i z nějakého pánského časopisu, to by teprve bylo pokoukáníčko.