Nadina odhalila svůj boj s nadváhou proto, aby pomohla inspirovat jiné ženy, které prožívají to samé. Poslední kapkou pro ni byla fotografie z dvacátých narozenin, díky které pochopila, kolik kilogramů vlastně přibrala. Vše ještě umocnila hádka s matkou, po které si uvědomila, že něco prostě musí změnit.

„Až do 16 jsem byla hubená,“ prozradila v rozhovoru pro DailyMail Nadina.

Poté si ale začala více sama vybírat, co bude jíst, a čísla na váze začala rychle stoupat. Strach o ni měla i matka, která trpí cukrovkou, a bála se, že ji dostane i dcera.

Mladá Angličanka prozradila, že recept na hubnutí našla na internetu. Nechtěla volit nějakou drastickou cestu. Šlo jí především o to, aby kila shodila zdravě a trvale. Proto nejdříve zvolila malé změny, jako vyřazení slazených nápojů či pití alkoholu. Začala se vyhýbat bílému pečivu, těstovinám a postupně přidala i cvičení.

Dnes je v posilovně třikrát týdně a za 8 měsíců zhubla neuvěřitelných 44 kilogramů.

„Bylo bizarní shodit tolik. Vypadám úplně jinak a lidé, kteří mě znali, mě ani nepoznávají. Dalo mi to sebevědomí, které jsem dříve neměla, jsem šťastnější a ze všeho nejdůležitější je, že jsem zdravější, což byl můj hlavní cíl.“

Bývalý přítel asi pořádně lituje. Jenže má smůlu. Nadina už má samozřejmě jiného.