O tom, že se Felix otočí za každou sukní, se popsaly stohy papíru. Jisté je jedno – tenhle proutník bude po mladých holkách koukat snad i z rakve.

Dáda Patrasová je na tom hůř. Stárnoucí zklamaná žena nemá žádnou reálnou představu, jak by si mohla na sex najít mladého zajdu. Tak se jen trápí, když si s ní Felix hraje, a neví, co má dělat. Je to taková stará laň zahnaná do kouta. Na jedné straně pro ni představuje Felix ostudu, na straně druhé pro ni představuje životní jistotu.

A tak Dáda vyhrožuje rozvodem, aby vzápětí jela s Felixem na dovolenou. Neví, co má dělat, a plácá se v tom. A také obviňuje všechny kolem z toho, co se jí stalo. Jenže si za to může jen ona sama.

Dáda Patrasová chtěla oslavit své 60. narozeny, a tak pozvala kamarády herce a zpěváky. Když dorazil natěšený Petr Janda ze skupiny Olympic, tak ho Dáda hned zpražila. Řvala na něj, co tam jako dělá, když kryl Felixovy nevěry. Překvapený Janda jen zíral a z oslavy odešel. S tak nechutným chováním se ještě nesetkal, postěžoval si Blesku.

Dádo, že je Felix nadsamec a ty puťka zahnaná do kouta, za to fakt nemůže Janda…