Mia Čermochová, modelka, kterou skoro nikdo neznal, dokud nezveřejnila skandální pornotwerkingové video z finále Miss VŠE, které už týden řeší všichni puritáni u nás a pár i v zahraničí!

Modelka, zastupovaná přední tuzemskou agenturou, vytrvale odmítá video z Facebooku odstranit a jak sama přiznala, tlaky na ni byly dost silné, než „postiženým“ finalistkám, které se zpětně stejně jako pořadatel a jejich alma mater tváří, že je k vrtění zadečkem někdo donutil s bouchačkou s logem eXtra.cz u hlavy, došlo, že video, které převzaly na dvě desítky médií nejen v ČR, už prostě bude na síti navěky.

Čermochová, jejíž matka je učitelkou na karlovarském gymplu, se tváří jako puritánka, ale tak žhavé to nebude, protože sama je pod svým občanským jménem velmi aktivní modelkou, která si, pravda, úplnou nahotu dost hlídá, ale za své křivky se rozhodně nestydí.

„Smazáním toho video se jim soudnost nevrátí, tu už ztratily, když nepoužily mozek a nedomyslely, co je na jevišti i pak čeká,“ jede si to svoje na sociální síti modelka, která sama soudnost zjevně zatím neztratila, ale toho bohdá nebude, aby na ni něco nevyplavalo!

Kontaktovat samotnou Čermochovou, která spustila lavinu, jež ukončila existenci soutěže, se nám zatím nepodařilo a moc bychom o to stáli, především kvůli našemu dotazu, zda celou věcí nesledovala i tak trochu své vlastní zviditelnění.

Zatím to nevypadá, ale zdá se, že k pořádnému profláknutí jejích křivek dojde tak jako tak, takže ji, hned po našem webu, pomalu začínáme počítat mezi další členy vítězné strany celé kauzy.