Jsou mu čtyři roky a když mu doktor řekl, že se bez brýlí neobejde, usedavě se rozplakal. Matka Noaha Fishera se snažila svého syna uklidnit tím, že na brýlích není nic špatného, ale jeho to moc nezajímalo, bál se, že se mu budou děti smát a nikdo ho nebude mít rád.

Tak vymyslela plán. Poprosila na svém Facebooku všechny své obrýlené přátele, aby jí poslali své fotky, a tím tak Noahovi dokázala, že brýle jsou naopak velmi pěkným doplňkem a nikdo se za ně nemusí stydět.

Nikdy ve snu by ji ale nenapadlo, co se z této žádosti stane. Přítel její obrýlené přítelkyně se o podivném požadavku Noahovy matky dozvěděl a založil na Facebooku stránku Brýle pro Noaha, kam úplně cizí lidé nahrávají své fotky. S brýlemi.

Stránka má už teď asi 20 tisíc členů a další přibývají. Nefotí se jen jednotliví lidé, výjimkou nejsou ani páry, kolegové z jedné firmy nebo dokonce psi! „Je to naprosto odzbrojující vidět úplně cizí lidi, kteří posílají své fotky nebo fotky svých dětí pro malého kluka, kterého nikdy neviděli,“ řekla Lindsey Fisher novinám USA Today, „ukazuji tyhle fotky Noahovi každý večer, má z nich velkou radost a z brýlí už nepláče.“