Jasně. Chápeme, že děti jsou odjakživa skvělým prodejním artiklem a holky obecně si rády hrají na trochu starší, než doopravdy jsou. Následující videoklip Best Friends si ale pusťte opravdu jen na vlastní nebezpečí!

Jeho hlavní aktérkou je teprve jedenáctiletá Sophia Grace, která se stala velkou internetovou senzací poté, co zarapovala song od Nicki Minaj. Když dělala tahle neškodná virální videa, dala se ještě trousit slova o roztomilosti a snad i o nějakém talentu. S nástupem malé Angličanky na pole „seriózní hudby“ ale všechna legrace končí.

Sophia se v novém klipu, který je v podstatě jednou velkou reklamou, neskutečně přetvařuje, zběsile máchá rukama, jako to asi viděla u svých starších kolegyň z MTV, a hlavně se snaží vypadat tak strašně dospěle, že už to není ani k smíchu, jako spíš ke zvracení.

A tohohle růžového liliputána se bohužel ještě nějakou chvíli nezbavíme. Podnikaví rodiče to stihli rozjet už na všech frontách včetně filmového a knižního průmyslu a je snad už více než jasné, že se dočkáme také celého hudebního alba. Bohužel. Jinými slovy řečeno, v přímém přenosu můžete pozorovat další destrukci malého dítěte v zábavním průmyslu.

A nemusíme být věštkyně Jolanda, abychom odtušili, jak tenhle příběh bude pokračovat. Seznamte se tedy už nyní s Miley Cyrus (22) příštích let a kandidátkou na léčbu v protidrogové léčebně. Ale tak hlavně že z toho rodiče teď mají nějaké penízky!