Beran

Láska: Karta Poustevník vám přináší vyhlídky spíš na období samoty než na romantiku ve dvou. Pokud jste nezadaní, tento měsíc novou známost neočekávejte. Zadaní by se měli připravit na dočasné odloučení. Nakonec však zjistíte, že to vůbec není špatné – aspoň budete mít možnost trochu se zamyslet nad životem, odpočinout si od nutnosti pořád se partnerovi přizpůsobovat, zkrátka budete si užívat pozitivní stránky samoty a bude vás to bavit. Práce: Karta Tři mince vám předpovídá úspěšné dosažení dílčích úspěchů, o které jste se dlouho snažili. Všechno bude vypadat perfektně a to vás bude motivovat do další práce. Uvidíte, že projekt, kterému se věnujete, má smysl a přináší viditelné výsledky. Dočkáte se uznání a pochvaly, ale budete vědět, že to není ani zdaleka konec, ale teprve začátek. Pracovní úspěchy se pozitivně odrazí i na vašem bankovním účtu a můžete se těšit na odměny. Rodina: Karta Pět mincí vás upozorňuje na komplikované období – bude se to týkat rodinného majetku a rozpočtu. Nějakým způsobem se dostanete do mínusu nebo překročíte plánované výdaje a to bude zdrojem napětí v rodině. Klíčem k vyřešení problému bude spolupatřičnost a ochota si vzájemně pomáhat. Když budete držet spolu, snadno se vám povede překonat jakékoliv nesnáze a zajistit si komfortní živobytí na dobré úrovni.

Býk

Láska: Karta Spravedlnost vám ukazuje, že v lásce dostanete přesně to, co si zasloužíte a o co se sami přičiníte. Fungující vztah si vyžaduje, abyste do něj investovali energii. Neméně důležitá bude spolehlivost a principy fair play. Nemůžete přece čekat, že partner všechno zařídí a vy se na tom prostě a jednoduše svezete – své kompetence si budete muset spravedlivě rozdělit! Nezadaní Býci konečně upoutají pozornost někoho, koho se již delší dobu snaží zaujmout. Osud vám ukáže, jestli se k sobě opravdu hodíte. Práce: Karta Blázen vám přináší chuť experimentovat a postavit se ke kariérním otázkám trochu nekonvenčně. Vždyť proč byste měli jít s davem a dělat věci tak, jak je dělají všichni, když zde existují i jiné, mnohem zajímavější možnosti? Uděláte rozhodnutí, které bude vašemu okolí připadat trochu nerozumné, ale vy sami si budete výsledek velmi užívat. Najednou budete mnohem šťastnější a konečně budete mít pocit, že vaše pracovní dráha odpovídá vašemu vnitřnímu nastavení! Rodina: Karta Eso mincí vám věští období hojnosti a dostatku v domácnosti. Váš rodinný rozpočet dostane nečekanou finanční injekci a to vám s pomalu se blížícími svátky přijde velmi vhod. Budete mít radost z toho, že si můžete užívat život na úrovni, a ke svým blízkým budete více než velkorysí. Za přízeň Štěstěny budete vděčni a budete si uvědomovat, že to není samozřejmost!

Blíženci

Láska: Karta Milenci vám přináší nádherné vyhlídky na velkou zamilovanost a překrásný milostný vztah! U některých Blíženců to však bude znamenat pouze krátký, i když velmi vášnivý románek! Všechno závisí na tom, jestli jste ochotni vztahu také něco obětovat a dělat ve svém životě kompromisy. Láska totiž není pouze o vášni, ale hlavně o odpovědnosti a závazcích. V dlouhodobých vztazích se budete odhodlávat k důležitému kroku kupředu, může to být třeba vstup do manželství! Práce: Karta Svět patří mezi nejkrásnější karty tarotu a věští vám úspěšné ukončení jednoho pracovního období a příležitost k dalšímu rozvoji a novým začátkům. Povede se vám zdárně uzavřít nějaký dlouhodobější projekt a to vám otevře dveře k dalšímu kariérnímu růstu. Ze svých úspěchů budete mít ohromnou radost a bude to pro vás důvod k oslavám. Pohled do budoucnosti bude velmi optimistický a plný nových možností! Rodina: Karta Devět pohárů vám předpovídá velmi příznivý měsíc pro rodinný a domácí život. Vztahy budou harmonické a láskyplné a ani po materiální stránce vám nebude nic chybět. Budete se cítit zkrátka skvěle a na své okolí budete působit jako ukázková rodinka. Někdy to bude až tak pohodlné, krásné a klidné, že to bude trochu nuda! Vůbec by vám nevadilo, kdyby se opět začalo něco zajímavého a vzrušujícího dít!

Rak

Láska: Karta Král holí vám do milostného života přináší energii, rozhodnost a iniciativu. Nezadaní i zadaní budou v lásce aktivní a budete to právě vy, kdo bude dělat rozhodující kroky ke sblížení nebo k posunu vztahu kupředu. Jen si dejte pozor, ať nejste někdy až příliš rázní a nekompromisní. Sebevědomí vám chybět nebude, ale co když je partnerův pohled na svět odlišný a přeje si něco jiného, než po čem toužíte vy? Práce: Karta Osm holí vám věští velmi rychlý a dynamický vývoj situace. Vaše kariéra bude postupovat rychle kupředu a pracovní nabídky nebo nové zakázky či projekty se vám budou jen hrnout! Nezbytným předpokladem úspěchu budou rychlé reakce – není proč otálet, ať vám někdo nevyfoukne vaši vysněnou příležitost. Kdykoliv narazíte na skvělou šanci, ozvěte se okamžitě a najděte si čas na schůzku co nejdřív – rychlost a pohotovost bude vaší devizou! Rodina: Karta Devět mečů vám ukazuje, že máte nějaké trápení, které se týká rodinného života a vztahů. Je to něco, o čem často uvažujete a někdy vám to dokonce nedá klidně spát! Ať se na to díváte ze kterékoliv strany, bude vám připadat, že řešení neexistuje. Ale to naštěstí není pravda, tak hlavu vzhůru! V průběhu měsíce si uvědomíte, že některé vaše starosti byly zbytečné a že si věci malujete v příliš černých barvách.

Lev

Láska: Karta Šest mincí vám v lásce přináší přesně tu odměnu, kterou si zasloužíte. Snažíte se systematicky pracovat na budování vztahu a přinese vám to své ovoce. Možná se nebude jednat právě o spalující vášeň, ale váš protějšek velmi ocení, že se na vás může vždy spolehnout, že mezi vámi panuje důvěra a příjemná atmosféra. Bude vás bavit pracovat společně na praktických záležitostech, jako je například vaše bydlení nebo vylepšování společného rozpočtu. Práce: Karta Čtyři poháry vám naznačuje, že přehlížíte příležitosti, které máte, a sníte o něčem, co v této době není příliš reálné. Nastavili jste si laťku příliš vysoko a teď budete mít sklon se kvůli tomu zbytečně trápit. Někdy budete mít pocit, že vám vaše práce nepřináší naplnění a pocit spokojenosti, a možná zatoužíte po změně místa nebo dokonce celého pracovního oboru. Ale i na stávající pracovní dráze můžete nalézt seberealizaci, chce to pouze jiný úhel pohledu! Rodina: Karta Páže pohárů vám prozrazuje, že vztahy s vašimi blízkými se budou pomalu, ale jistě zlepšovat. Chce to, abyste na nich pracovali, systematicky je rozvíjeli a projevovali členům rodiny svoji náklonnost drobnými pozornostmi. Když takhle budete pokračovat po celý měsíc, přinese to své ovoce a ještě před příchodem vánočních svátků se dočkáte krásné a láskyplné rodinné atmosféry.

Panna

Láska: Karta Vůz ukazuje, že udržet váš vztah takový, jak si přejete, nebude vůbec hračka! Budete mít věci pod kontrolou a budete to vy, kdo bude udávat tempo milostného sbližování. Ale i navzdory tomu se projeví některé věci, které nebudou tak docela podle vašeho gusta! Zadané i nezadané Panny pochopí, že pro nalezení milostného štěstí je nezbytné zodpovědět si na otázku, co vlastně od lásky očekáváte a co potřebujete ke své spokojenosti. Práce: Karta Sedm holí vám prozrazuje, že se budete muset poprat se silnou konkurencí a někdy budete mít pocit, že jste na všechno sami a nikdo vám nepomůže. Energie a síly však máte dost, takže tuto výzvu hravě zvládnete – jen to chce pustit se do práce s maximálním nasazením! Všechny překážky snadno překonáte a protivníky bez problémů porazíte, máte totiž vytrvalost, průbojnost a také praxi, které jsou nezbytné k úspěchu. Rodina: Karta Mírnost vám věští příjemné a harmonické rodinné vztahy plné souladu a lásky. Důležitá bude trpělivost a diplomatičnost, bez nich to moc daleko nedotáhnete! Pomalu zajdete nejdále a bude to platit hlavně v případě, že se snažíte ve své domácnosti prosadit nějaké novinky. Všechno, co budete dělat, byste měli činit co nejvíce ohleduplně a dopřát ostatním čas, aby si na novou situaci mohli zvyknout.

Váhy

Láska: Karta Páže mincí je předzvěstí, že ve vašem partnerském soužití se věci posunou kupředu a váš svazek se upevní něčím, co vás bude spojovat na materiální úrovni. Může se jednat o začátek společného bydlení, nový domov, ale je zde i velmi krásná vyhlídka na brzký příchod vytouženého potomka! Nezadané Váhy konečně potkají člověka, se kterým vás bude spojovat vzájemná důvěra, spolehlivost a bude to krásný vztah pro skutečný život. Práce: Karta Dva meče vám přináší nerozhodnost mezi dvěma různými příležitostmi – ale obojí najednou mít nemůžete! Budete se dlouze rozhodovat, abyste nakonec přece jen dali slovo intuici a nechali osud, ať rozhodne za vás. Důležitá pro vás bude vyrovnanost, férová hra a to, aby všechno bylo správné a korektní. Možná to s tímto přístupem budete mít v práci občas komplikované, ale v konečném důsledku se vám to mnohonásobně vyplatí! Rodina: Karta Tři meče vám prozrazuje, že vaše srdce se trápí kvůli něčemu, co souvisí s vaším rodinným životem. Pořád o tom musíte uvažovat, protože vám bude připadat, že je to překážkou k dosažení štěstí. Je to ovšem slepá ulička, a když to budete donekonečna rozebírat, stejně nic nevyřešíte. Všechno špatné je nakonec k něčemu dobré a koncem měsíce se ukáže, že nic není náhoda a všechno mělo svůj smysl.

Štír

Láska: Karta Královna mincí vám věští velmi krásné, vášnivé a zároveň stabilní období v partnerství nebo manželství. Nezadaní Štíři konečně potkají někoho, s kým bude mít smysl budovat trvalý vztah a bude to velmi perspektivní! Bude vás bavit pečovat o svého partnera a jeho pohodlí a budovat si společné materiální zázemí. Dámy narozené ve Štíru teď velmi silně pocítí svoji ženskost a díky tomu budou pro muže mimořádně atraktivní! Práce: Karta Páže holí je příslibem kariérního postupu a nových perspektivních možností. Budete mít hodně energie a to vám umožní věnovat se novým věcem – třeba i nad rámec své pracovní doby. Vaše práce vás bude bavit, budete mít nadšení, elán a dostatek motivace, abyste odvedli perfektní výkony. Vaše okolí bude oceňovat dobrou náladu a optimismus, které kolem sebe na pracovišti budete šířit. Rodina: Karta Šest mečů vám prozrazuje, že dobrá komunikace vám umožní vyřešit spoustu rodinných problémů a posunout se na úplně novou úroveň soužití. S příbuznými se vám bude dobře spolupracovat a snadno si ujasníte, co vlastně kdo z vás potřebuje a očekává. Když budete držet spolu, hravě překonáte všechny nesnáze, které vás mohou potkat. Budete mít hodně porozumění a otevřenou mysl, takže vám ani nekonvenční nápady nebudou vzdálené!

Střelec

Láska: Karta Viselec vám předpovídá, že listopad nebude na milostnou vášeň zrovna bohatý! Právě naopak, všechno zůstane ve starých kolejích a bude to tak trochu nuda, zkrátka hluché období, kdy se nebude nic moc dít. Marně se budete snažit svádět protějšek, nesetká se to s kdovíjakou odezvou. Pokud jste nezadaní, objekt vašeho zájmu vaše náznaky nejspíš vůbec nepostřehne! Ale nedělejte si z toho hlavu, všechno má svůj čas a již brzo se věci opět dají do pohybu! Práce: Karta Hvězda vám přináší velkou naději, motivaci a inspiraci – je to jedna z nejkrásnějších tarotových karet vůbec! Budete mít příležitost věnovat se něčemu, co vás doopravdy baví, bude vám to připadat smysluplné a naprosto vás to nadchne. Svoji práci nebudete dělat pouze pro peníze, ty budou až na druhém místě a možná ještě níž. Nejdůležitější pro vás bude dobrý pocit, že můžete pro svět a lidstvo udělat něco opravdu užitečného. Rodina: Karta Deset mečů vám prozrazuje, že se svými blízkými pořád řešíte nějakou záležitost, rozebíráte ji a povídáte si o ní, ale nikam to nevede – právě naopak, díky nekonečným rozhovorům se budou věci ještě více komplikovat a zamotávat. Příliš mnoho různorodých myšlenek a názorů může být někdy na škodu, lepší by bylo konat. Ale nemějte strach, tato krize brzy odezní a koncem měsíce už bude opět všechno v pořádku!

Kozoroh

Láska: Karta Síla je pro vás příslibem ohromné milostné vášně a bouřlivé sexuality! Někdy bude dokonce problém tuto mocnou a magickou energii zkrotit a odkázat ji do patřičných mezí. Váš protějšek se s vámi rozhodně nebude nudit a užijete si spolu spoust nádherných, vášnivých nocí! Nezadaní Kozorozi budou při výběru partnera dávat na první místo, aby vám to klapalo po intimní stránce. Možná to někomu z vašeho okolí bude připadat povrchní, ale sex je přece důležitou součástí života, tak proč tuto oblast zanedbávat? Práce: Karta Sedm pohárů vám přináší falešný, ale svůdný pocit, že vaše možnosti jsou neomezené a že máte spoustu příležitostí. Budete si stavět vzdušné zámky a přemýšlet, které z několika kariérních možností dáte přednost – jenomže háček bude v tom, že ani jedna z nich nebude reálná. Raději se držte trochu při zemi, předejdete tak hrozícímu zklamání. Pozor na plané sliby a lživé naděje, které vám někdo nebo něco bude dělat. Rodina: Karta Měsíc vás upozorňuje, že máte sklon podléhat iluzím a v rodinných vztazích budete snad až příliš přecitlivělí. Nemusíte si přece brát tolik k srdci, když vám někdo řekne něco, co naruší vaše sny a naděje! Nezapomínejte, že žádný smutek a trápení netrvá věčně. Období bezradnosti a nejistoty bude velmi brzo vystřídáno novou energií a optimismem!

Vodnář

Láska: Karta Dvě hole vám přináší odhodlání k novým začátkům v lásce, nebo k vylepšení vašeho stávajícího partnerského vztahu. Bez zaváhání do toho vložíte spoustu energie a přinese vám to velmi pozitivní výsledky. Bude vás těšit přemýšlet s partnerem o vaší společné budoucnosti a dělat si velké plány, na které se budete oba dva těšit. Možná se někdy na nějaké drobnosti neshodnete a trošku pohádáte, ale celkově to bude velmi konstruktivní a dospějete k jasné vizi svého budoucího života! Práce: Karta Věž vám předpovídá brzký příchod závažných a převratných změn ve vaší kariéře! V některých směrech nezůstane kámen na kameni a na konci listopadu to s vaším pracovním životem bude vypadat k nepoznání jinak než na jeho začátku. Bude si to vyžadovat i nějaké to loučení, možná to pro vás bude těžké, ale díky tomu mohou přijít nové začátky. Zhroutí se vám zažité a stereotypní představy, které dosud omezovaly váš rozlet! Rodina: Karta Sedm mincí značí, že tento měsíc budete se svými blízkými intenzivně pracovat na zvelebování vašeho bydlení a majetku. Přinese to své ovoce, ale nebude to zadarmo, všechno si budete muset tvrdě oddřít. Výsledek však bude stát za to a navzdory únavě z něj budete mít skvělý pocit. Těšit vás bude i hladká a bezproblémová spolupráce s ostatními členy rodiny, která vám spoustu věcí velmi usnadní.

Ryby

Láska: Karta Ďábel je znamením pokušení a svádění ke hříchům – pozor na zakázané ovoce, které je neodolatelně sladké, ale ukrývá v sobě jed! V listopadu vás bude lákat nevěra, zálety nebo zakázaná láska, třeba se zadaným protějškem. Dávejte si na to pozor a držte své vášně na uzdě, protože když vám zkomplikují život, bude už pozdě! Tarot vám připomíná důležitost sebeovládání, některé věci jsou sice krásné a lákavé, ale přesto byste si je měli raději odepřít! Práce: Karta Rytíř holí vám věští rychlý a výrazný posun kupředu, dynamický a perspektivní vývoj vaší kariéry. Energie do práce budete mít na rozdávání a povede se vám najít správné místo, kde ji můžete velmi slibně uplatnit. Díky tomu se vyšvihnete přímo expresně nahoru a povýšení již máte téměř v kapse. Nadřízení ocení vaše nadšení a elán do práce a nabídnou vám možnost podílet se na něčem velmi odpovědném a do budoucna opravdu slibném! Rodina: Karta Tři hole vám do rodinných svazků přináší upřímnost, čestnost a otevřenost. Bude to platit nejen v nejužším rodinném kruhu, ale i ve vztazích se vzdálenějšími příbuznými. Díky tomu se budete cítit mnohem klidněji a příjemněji, budete totiž vědět, na čem jste, a nebudete nuceni hrát před nikým žádné hry a divadýlka. Jste připraveni k novým začátkům a tento měsíc rozjedete nějaké nové plány, o kterých již dlouho uvažujete.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz