Jak mohla Stacey s takovým mužem vůbec žít? Navíc jí neublížil poprvé! Už jednou seděl tři roky a devět měsíců za ublížení na zdraví. Jak to mohla žena celou dobu přehlížet a setrvávat ve vztahu s takovým násilníkem? To přece není normální. Domácí násilí tentokrát zašlo příliš daleko!

"Ubližoval mi opakovaně. Já ho ale milovala a vždycky věřila, že už to neudělá,“ říká žena.

Když byl Keith propuštěn z vězení, požádal Stacey o ruku a ta souhlasila. Jenže ji zase napadl. Kopal ji do břicha a pak zmizel s jejími úsporami. To už pohár trpělivosti u Stacey přetekl. Byla rozhodnutá to ukončit jednou pro vždy.

Zase se ale opakovala stejná scénka. Muž se omlouval a přísahal, že to bylo naposledy.

O pár dní později následovala další hádka, která vyostřila v brutální napadení.

Zrovna spolu byli na procházce, když Stacey řekla, že už nemůže dál. To ale Keith nedokázal přijmout a řekl: "Když tě nemůžu mít já, tak nikdo!“ Najednou ji chytil zezadu do kravaty a praštil s ní o zem. Neměla šanci se mu vzepřít. Ležela nehybně na zemi a on ji škrtil. Když toho na chvíli nechal, rozeběhla se pryč.

Jenže ji dohnal a znovu srazil k zemi. Začal ji dusit. Stacey upadla do bezvědomí. Keith měl za to, že je mrtvá, a tak ji zaživa pohřbil v lese. Mezitím se opil a naboural v jejím autě. Policistům řekl, že ji nikdy nenajdou.

Po nějaké chvíli se Stacey v hrobě probudila. Připadala si jako ve špatném snu. Všude byla tma a nemohla popadnout dech. Myslela si, že zemře. Její pud sebezáchovy byl naštěstí silný a ona se rozhodla z hrobu dostat. Otočila se a začala vší silou hrabat. Zázrakem se jí podařilo uniknout smrti. Sebrala poslední zbytky sil a doplazila se ke golfovému klubu, kde jí lidé zavolali záchranku.

Keitha znovu zavřeli. Za pokus o vraždu mu hrozí doživotí. Ještě se divil, že je snoubenka naživu. Pak se před soudem hájil, že ji zabít nechtěl. Jen zpanikařil, a tak na ni naházel větve.

Stacey doufá, že už nic takového neprožije. Doteď bojuje s psychickými problémy. Má poškozené plíce a chodí o berlích. Na ten strašný zážitek nikdy nezapomene!