Tak tohle si nadějná česká tenistka Karolína Plíšková nezasloužila. Vědělo se sice, že Michal Hrdlička není zrovna vzorem věrnosti, ale takový incident, kterým se odprezentoval v Karlových Varech, asi nečekal nikdo z nás.

Známý chlípník opět ukázal, že své libido nedokáže udržet na uzdě. Během filmového festivalu se hodně posilnil alkoholem a obtěžoval přítomné dívčiny. Jednou z nich byla i známá Nela Slováková, ta ho dokonce musela odpálkovat fackou.

Hrdlička je nyní na pranýři. Na Facebooku a jiných sociálních sítích mu lidé dávají pořádnou čočku.

“Nechápu, jak někdo může s takovým kok…. chodit, s kdejakou lůzou se líbá a válí,” komentuje jeho chování uživatelka Nathalie Emperado.

Servítky si nebrali ani další. “Většího deb… v Česku jsem nezažila. Hrdlička dělá všude ostudu,” uvedla na Facebooku Jana.

“On je přece pan NĚKDO, sporťák na Nově,” směje se mu Honza. No je jasné, že nyní čekají Michala hodně perné chvilky. Snad bude Karolína natolik rozumná a tento vztah hodně rychle ukončí.

Nebo by si mohla popovídat s jeho bývalkou Luckou Borhyovou, mámou jeho jediného potomka, ta si s ním zažila zajisté své. Neřízená střela Hrdlička ji zostuzoval před celým národem takovou dobu, až to nevydržela a celý vztah dospěl k rozchodu.

Dokud Michalovi bude záležet jen na sobě, tak si nemůže najít pořádnou holku, která by mu to tolerovala. Konečně po incidentu ve Varech dostal to, co si zasel.