Video vesele souložících chlapců s divokou dívkou vyvolalo vlnu reakcí. Je prostě vidět, že alkohol povoluje stavidla.

I přes notnou míru alkoholu je patrné, že všichni bezpečně věděli, co dělají, včetně natáčení videa. Video očividně natočil jeden ze sedmi statečných. Pak už nahrávka mířila na internet.

Někteří slečnu označují jako zneužitou, i když na takové zneužití je poměrně aktivní. Odejít na toaletu s několika kluky vyžaduje možná notnou dávku odvahy, tak jakápak chudinka.

Na druhou stranu těžko říct, jestli souhlasila s tím, že se stane slavnou herečkou v jejich domácím videu a hvězdou internetu. Takže vlastně chudák možná trochu je. A dost možná i pro to, že ji polovina internetu odsoudila za to, jak je absorpční. Jak poukazují některé komentáře, žijeme ve světě genderové rovnosti, kdejaký muž by byl šťasten za sex se sedmi ženami, tak proč ne naopak.

Takže využili kluci dívčina povolného stavu, nebo ne? Jsou to zhýralí zločinci, kteří zasluhují trest, nebo jenom postpubertální chudáci, co ke štěstí přišli a ani si s ním pořádně neuměli poradit? Co bude následovat? Budou se internetové diskuze stále plnit slovy sudby, nebo se na celou kauzu začne pohlížet jako na hodně dobrý mejdan?