Může se to zdát jako vrchol žárlení a v duchu si říkáte, že ten kluk je pěkný chudák, když ho takto ponižuje přítelkyně. Ale ve skutečnosti je to trochu jinak.

Dvacetiletá Abbie Bartlett, která už šest let žije se studentem kriminologie Leonem Connollym (24) a mají spolu malou dceru, si ze svého partnera jenom vystřelila a ten to vzal s humorem. A ještě se v ponižujícím tričku vyfotil a zveřejnil ho na sociální síti.

Když se chystal na dovolenou na Ibizu, tedy na takovou pánskou jízdu, přibalila mu tajně do kufru tričko, na němž jsou jejich společné fotky a taky jeden dost přísný nápis.

Miluji svou přítelkyni Abbie a nesnáším všechny holky na Ibize, takže se prosím držte ode mě dál,“ hlásalo tričko do dálky.

Leon má ale smysl pro humor a tričko si na sebe statečně navlékl a ukázal se v něm celému světu, teď je jeho fotka na internetu hitem. A jak je to s tím žárlením doopravdy?

„Potkali jsme se úplně mladí a jsme spolu šest let, mně bylo čtrnáct let,“ říká k tomu Abbie pro noviny News North, „máme spolu pětiletou dceru, takže jsem rodila v patnácti letech, pro okolí i pro mě to bylo těžké, ale oba jsme to s Leonem zvládli. Prošli jsme si ve vztahu docela netradiční cestu, lidi se na mě koukali skrz prsty a na něj taky a to nás posílilo. Proto nežárlím, respektive jen tak, jak je ještě normální. To tričko byl jen vtip a Leon to taky tak vzal. Je možné, že by mohl někdy ujet, ale o náš vztah se nebojím. Jsme sice mladí, ale máme toho oba společně hodně za sebou.“