Zpěvačka Beyoncé musí ještě do prosince předstírat veřejně lásku ke svému manželovi Jay-Z, s nímž se po ukončení turné On The Run bude rozvádět.

Na posledním koncertě v Seattlu se během vystoupení popová hvězda vlnila jako pět měsíců nenakrmený had a v jednu chvíli měli diváci pocit, že se asi teleportovali na show Miley Cyrus (21), protože Beyoncé v sedu roztahovala nohy a rukou mířila do rozkroku. „Za tohle jsme si nezaplatili,“ rozčiloval se prý jeden z opilých fanoušků, ale většině to bylo úplně jedno, hlavně že viděli své dva idoly spolu a mohli aspoň na chvíli uvěřit, že spolu třeba kvůli dceři zůstanou, což je ale velmi nepravděpodobné, když se o jejich neshodách mluví už dva roky a až letos problémy potvrdila bitka její sestry Solange s Jay-Z ve výtahu jednoho newyorského hotelu.

Rozvod Beyoncé a Jay-Z bude i obrovský kalkul. Jako pár vydělávají neuvěřitelné sumy, pojí je společný byznys, takže jejich právníci budou mít co dělat, aby za hodně tučné provize tenhle pár v poklidu rozvedli.