Někdo by to v životě nedovolil, jiní zase respektují jeho názor. Malý Logan se cítí být dívkou, přestože mu jsou teprve čtyři roky. Pro jeho matku Emmu (34) to byl nejdříve šok, ale pak si řekla, že ho v tom musí podpořit. „Byla to pro nás všechny velká změna,“ řekla jeho matka.

Když měl na sobě Logan klučičí věci, byl agresivní a naštvaný. Rodiče nevěděli, co s ním mají dělat, a tak ho nechali nosit holčičí oblečení. Najednou byl šťastnější a to bylo pro rodiče to nejdůležitější. „To, že jsme ho nechali nosit holčičí věci i do školy, byl pro nás všechny velký krok,“ řekla jeho matka.

„Řekl, že chce být stejný jako ostatní dívky,“ dodala. „On si to vybral, je to jeho životní cesta a já ho v tom budu podporovat,“ řekla Emma, která hledala radu i u psychologů.

Pro jeho vývoj by nebylo dobré, aby svůj pocit potlačoval. Rodiče ho v tom tedy podpořili. Teď byste nepoznali, že je Logan vlastně chlapec. Vzhledem k tomu, že se narodil z dvojčat, je také možné, že se chce jenom odlišit.

Chlapec z toho může vyrůst a pak bude vést normální život. Také si ale může chtít v budoucnu změnit pohlaví. Podívejte se do fotogalerie na jeho proměnu.