Na sociálních sítích to pěkně vře. Příznivci Miloše Zemana neustáli kritiku umělců, a tak projevují vlnu odporu. Lenka Dusilová, ale i další umělci se na udělování hudebních cen Anděl vyjádřili k osobě prezidenta Zemana, což se některým lidem nelíbilo.

Bouří se nejen obyčejní lidé, ale nesouhlas projevují i někteří politici. Například ministr financí Andrej Babiš si neodpustil komentář na adresu Davida Kollera a pozadu nezůstal ani prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Facebook Davida Kollera i Lenky Dusilové se po sobotním večeru zaplnil komentáři. Oba umělci asi netušili, jakou vlnu svými slovy rozbouří.

„Nesouhlasíme s tím, že se prezident naší země ve svém úřadu chová nedůstojně a i naším jménem podlézá režimu popírajícímu svobodu a demokracii. Jestli se to nelíbí ani vám, prosím, nebojte se dát najevo svůj názor. Děkujeme,“ pronesla v sobotu večer Dusilová. Klára Vytisková pak řekla, že s ní souhlasí.

Ještě dále zašel David Koller, který do stejného pytle k Zemanovi přihodil i Andreje Babiše – psali jsme ZDE.

Fanatičtí obdivovatelé prezidenta Zemana by se měli na Facebooku mírnit. To, co se nyní děje, je vyhrožování a zdá se, že v některých případech byla naplněna skutková podstata trestného činu.

Tak uvidíme, zda to Lenka Dusilová a David Koller předají právníkům. Aby se pak fanatici nedivili, že jim přišlo předvolání k výslechu.