Celý bytový komplex navrhl polsko-americký architekt Daniel Libeskind. Celá budova měří 192 metrů a je vybavena sportovním a rekreačním centrem. Nachází se zde například soukromé kino, golfový stimulátor nebo místnost s ochutnávkami vína. Standardní byt tu pořídíte v cenové relaci od 242 tisíc liber do 1,9 milionu, nicméně Polák měl lehce vyšší požadavky a do bytu investoval hned 7 milionů liber, což je v přepočtu asi 235,3 milionu ko­run.

Lewandowski si ale takový luxus prostě dovolit může, jelikož si týdně v německém Bayernu vydělá nějakých 120 000 liber. „Vybral jsem si svůj nový příbytek podle toho, aby byl co nejvíce praktický,“ vysvětloval Polák, který nyní reprezentuje svoji zemi na Euru.

„Vzhledem k mé profesi je velmi důležité, abych měl možnost mít po ruce co nejkvalitnější prostředí pro trénink. To nyní mám, stačí mi sjet dolů výtahem a mám velký plavecký bazén, plně vybavenou posilovnu a také luxusní wellness prostředí. Takhle mně to plně vyhovuje,“ pochlubil se v rozhovoru pro The Sun.