Manželka Lea Beránka (26) Conie Beránková je pěkná divoška. Ještě před tím, než se tahle dvojice dala dohromady, tak se tahle černovlasá rajda živila natáčením porna a vystupovala pod jménem Conie Hozak.

Jenomže během své našlápnuté kariéry pornostar poznala bouřliváka Lea Beránka. Ten se od dob natáčení reality show Hotel Paradise pěkně předváděl a potýkal se s jedním problémem za druhým.

Jeho excesy byly na denním pořádku. Močení na rauty s jídlem a ukazování penisu na veřejnosti nebylo výjimkou. Ale poté, co se seznámil s touhle kočičkou, se vše obrátilo k lepšímu. Jde vidět, že Conie měla a má dobrý vliv.

Zanedlouho po svém seznámení se zasnoubili a měla se konat veselka. Od začátku bylo jasné, že tihle dva budou pěkní bouřliváci a jejich vztah bude sice vášnivý, ale domácí Itálii se nevyhnou. Důkazem toho je, že na nějakou chvíli tento rozjařený pár zrušil zasnoubení.

Nakonec všechno dopadlo dobře, Conie a Leo se vzali. Krátce po sňatku černovláska otěhotněla a narodila se jim krásná holčička. Díky těhotenství Conie nabrala pěkných pár kilo a spíš než vypracovanou kočičku začala připomínat velrybu.

Tyhle časy jsou konečně pryč a Conie se proměnila opět v sexy žhavou maminu. Před nějakou dobou Leo vyvěsil na svůj Instagram fotku Conie v hříšně sexy poloze a k ní připsal:„Žádná žena na světě mě nepřitahuje tak jako ta moje.“

Conie se nechala vyfotit v latexovém oblečku v sexy póze, nejdříve roztáhla své hubené nožky a poodhalila kousek svého ňadra. Vůbec se nedivíme, že Leo je ze své ženy zase paf.