Olympijské hry bez Usaina Bolta si snad nedokáže nikdo ani představit. Je to něco, jako byste dostali v restauraci bramborový salát bez brambor nebo kouřili nezapálenou cigaretu. Jednoduše to není takové, jaké má být.

Jamajský sprinter a držitel rekordů na 100 a 200 m má těsně před startem olympiády velké problémy se svým hamstringem a jeho účast na turnaji roku je v ohrožení. Na svém twitterovém účtu ukázal, jak pokračuje jeho rekonvalescence, a také se podělil o to, jak na tom vlastně v reálu je.

„Měl jsem nepříjemný pocit v oblasti hamstringu, po večerním semifinále mě znovu kontroloval doktor a doporučil, abych do finále nenastoupil. Vynechám tak další část národního mistrovství. Nyní je to o tom, jak bude probíhat léčba. Na konci července mě pak budou kontrolovat a soudit, zda mohu startovat v Riu,“ uvedl atlet.

Tak snad bude nakonec vše v pořádku a Usain nám opět ukáže, že právě on je tím nejrychlejším mužem světa. Všichni se totiž nemohou dočkat jeho velkého souboje s Američanem Justinem Gatlinem.