Šílíte z toho, že už za pár týdnů vás čeká dovolená, protože ten pupek z Vánoc jste ještě nezhubli a na pláži se budete zase stydět? Tak bacha, ať z toho nezblbnete stejně jako Claire. Co ta se svým tělem udělala?! Šla z extrému do extrému.

Původně byla morbidně obézní a vážila 152 kilo. Jenže pak si řekla dost a začala zkoušet jednu praštěnou dietu za druhou, a to jen kvůli tomu, aby svůj zadek nacpala do sedadla v letadle a mohla konečně odletět na svoji vysněnou dovolenou, píše The Mirror.

Jenže diety se Claire těžce vymkly. Kdysi se ládovala jen brambůrky, čokoládou a bagetami, nakonec ale skončila jen na ovoci a zelenině. Na takhle omezeném jídelníčku její tělo nemohlo pochopitelně dlouho fungovat, proto Claire skončila v nemocnici s těžkou anorexií.

Za dva roky se dokázala vyhladovět na 35 kilo, což je asi tolik, kolik váží děti na prvním stupni základní školy. Claire se sice do sedadla v letadle konečně vejde, ale na dovolenou snů jen stěží odletí. Musí být totiž neustále v péči lékařů. Mimochodem, když se podíváte na Claire před a po, je zní úplně jiný člověk a vypadá na osmdesát, přičemž jí je teprve čtyřiačtyřicet.