Dva bývalí účastníci pěvecké soutěže SuperStar Ben Cristovao (26) a zrzka Debbi (20) patří k těm šťastným, jejichž hvězda nezhasla hned po skončení show. Jako jedni z mála pokračují ve své hudební kariéře a celkem se jim daří. Naposledy se Ben s Debbi setkali na večírku, kde se pohádali kvůli dvěma klubům amerického fotbalu.

Zrzka s uhrančivým hlasem Debbi si nenechala líbit slovní provokace od Bena, který se navážel do jejího oblíbeného klubu Denver Broncos, a teď přišla za atleticky stavěným kolegou se sebevědomou výzvou. „Chci dát Benovi pořádnou lekci z amerického fotbalu,“ řekla Debbi. Oba fandové tohoto sportu se sešli na Václavském náměstí, kde se v plném nastrojení hráčů amerického fotbalu a s namalovanými bojovými pruhy pod očima rozhodli rázně vyřešit svůj fanouškovský spor krátce před nedělním finále národní ligy amerického fotbalu, slavného Super Bowlu NFL.

Úkol vymyšlený Debbi zněl jasně, v co nejkratším čase proběhnout mezi lidmi v dolní části Václavského náměstí, překonat bránícího soupeře a na území protivníka položit šišatý míč, takzvaný touchdown. „Ke koukání na americký fotbal jsem se dostala před lety v Německu díky kamarádovi, od té doby je to jeden z mála sportů, který fakt žeru, je to veliká zábava. A bouchači z Denveru jsou prostě nejlepší,“ hlásila energicky mladá zpěvačka. Ben, který americkou NFL ligu sleduje v televizi pravidelně, věděl svoje: „V sezóně vidím spoustu zápasů, hlavně s mými oblíbenci Seattle Seahawks, ti se teď dostali až do Super Bowlu a Denveru to v neděli pořádně nandají. A já to nandám Debbi,“ smál se Ben.

Který tým vyhraje a kdo bude slavit? To se dozvíte už v neděli v nočním živém vysílání na Sport1 a Sport2. Letos se na pódiu přímo na stadionu v New Jersey představí mladý zpěvák Bruno Mars a kapela Red Hot Chili Peppers.