No ahooooj!

Všem zimomřivcům posílám studený pozdrav z Moravy, konkrétně z okolí Macochy!

Vůbec netuším, kde se to otužilectví ve mně vlastně vzalo. Nejdřív jsem kvůli vám musela lovit kapry a teď zase jedu „Kokosy na sněhu“, ještě, že mám tu beranici.

S fotografem Petrem Klimentem se znám už pěknou řádku let. Fotil mi moje vůbec první fotky, ještě jako malé šestnáctileté holce, ale mezitím jsem trošku vyrostla a vyspěla, on se zdokonalil a letos v únoru vypouštíme naši další společnou práci, na kterou se můžete mrknout v galerii.

Myslím, že to jsou zatím nejlepší fotky, které jsme spolu doposud udělali, a podíleli jsme se na nich jen my dva. Žádná vizážistka, stylistka a tak, čili když bude nejhůř, ještě pořád mám druhou práci v záloze.

Prostě jsme šikovní a Petr mi dokonce řekl, že fotky vůbec neretušoval. (Prý proto, že jsem tak dokonalá. Ale nechtěl mi to říct, abych si o sobě pak moc nemyslela!)

Oba doufáme, že se vám budou líbit. A komu se to nelíbí, nechť si zadek políbí. Nebo ne, radši běžte na můj Instagram, tam se vám ze mě udělá teprve horko. A samozřejmě hledejte Nela Slováková, ale vsadím se, že podle profilovky mě poznáte hned.

Tak čau a oblečte se! Bikiny letos v zimě nosím jen já.

Vaše Nela