Jak že to je vlastně se mnou a s těmi VyVolenými?

Takhle:

K mému překvapení mi jeden den zazvonil telefon. Blikající nápis „PRODUKCE TV PRIMA“ mě pěkně vyděsil a říkala jsem si „vo co asi gou“. Po skončení hovoru jsem byla pěkně zaskočená, nervózní a naprosto jsem netušila, co na nabídku jít do legendární reality show říct. Byla jsem zpočátku fakt ráda, že zavolali zrovna mně, a taky jsem si byla téměř na 100 % jistá, že do toho jdu. Už když jsme opouštěli Hotel Paradise a stáli s letenkami v ruce na letišti v Dominikaně směr Praha, věděla jsem, že bych něco podobného ještě jednou v životě chtěla zažít. Proto zprvu to nadšení…

Když jsem si to ale nechala rozležet v hlavě a popovídala si o tom s mamkou, můj názor se začal měnit a obrátil se o 180 stupňů.

V Dominikaně jsme se měli báječně, byli jsme v teple, luxusu a hezky se o nás starali. Ale co ve Vyvolených? V Česku, v zimě… Když si vzpomenu na minulé řady a úkoly, co museli soutěžící udělat pro to, aby dostali třeba jídlo atd. No to by bylo něco na mě, odpírat mi jídlo – moji největší radost… Není to ale jediný důvod, proč jsem, i když nerada, nakonec musela odmítnout.

Nepřála si to moje mamka a asi by ji to zničilo, číst zase ty komentáře zlých a nepřejícných lidí a poslouchat nadávky na moji osobu. A dalším důvodem je, že teď jsem vítězka! Vítězka Hotelu Paradise a nerada bych byla poražená, poražená Vyvolená. Na milion procent bych Vyvolené nevyhrála a to by moje ego neuneslo (smích). Navíc, když teď vidím, co za individua jsou uvnitř zavřená, jsem ráda, že jsem to odřekla.

Takže Nikči Trojanové, která mě nahradila a je jednou ze soutěžících, budu přát, ať vyhraje, a už teď vymýšlím, kdyby to náhodou fakt vyhrála, jak jí oplatím to, když mě osočovala, že jsem Hotel Paradise vyhrála podvodem. Jakým asi podvodem to vyhraje ona?

No, jsem zvědavá. Nechme se překvapit.

TV Prima moc děkuji za nabídku, moc si toho vážím a doufám, že na mě nezanevřou, když jsem do toho nešla. To bych nerada.

Zdravím všechny NeVyVolené,

Vaše Nela