Ahoj,

jako nová posila týmu eXtra.cz bych se vám ráda v mém prvním příspěvku představila. I když… Co si budeme povídat, většina z vás ví, kdo jsem.

Jsem Nela, Nela Slováková a vyhrála jsem reality show Hotel Paradise − soutěž dutých hlav, dementů, prostitutek a vypatlanců, jak spousta z vás říká… Ehm, řekla bych, že nejsem ani jedno z toho. Ale pokud si to o mně chcete myslet dál, klidně myslete, přesto budu dál spát klidně tak, jako doposud.

Dvakrát týdně se na webu eXtra.cz o mně budete moci dozvědět něco nového, zajímavého, střípek z toho co jsem v posledních dnech dělala, co si myslím, jak žiju… Připojím fotky, sem tam video, nějakej ten „trapnej report“…

Tak se těšte a vy, co mě nenávidíte – ne, že každý týden budete dvakrát čekat, co zase ta blbá Slováková na web dá! Vždyť já vás přeci vůbec, ale vůbec netankuju!

Mimochodem, nastávající víkend mám před sebou sobotní mejdlo v mém oblíbeném klubu Mandarin. Slaví deset let, takže klasika − drinky, drinky, drinky, postel… Nevím, na co z toho se těším víc.

Napoprvé by to asi stačilo. To vím určitě.

Tak páčko

Vaše Nela :-)