Čau všichni hokejoví fandové,

taky vás všechny tak pohltilo to hokejové šílenství? Já už skoro měsíc nevidím nic jiného než hokej, obzvlášť posledních pár dnů, které tak trošku nedobrovolně trávím v Ostravě a po deseti letech mám tu „čest“ si říkat „hosteska“.

Ale co, takovou lážo plážo práci, to prostě chcete, navíc když se na vás vaše výplata na konci mistrovství bude usmívat v eurech. (Smích)

Hostesku jsem faaaakt dělala naposledy snad v sedmnácti někde na výstavišti. Znáte to – ty holky, co chudinky stojí někde u stánku 12 hod. na podpatcích a nemůžou si pomalu ani uprdnout. No hrůza, nic pro mě. Ale když jsem dostala nabídku sem do Ostravy, kde přes den rozdávám pásky do VIP sekce, koukám na hokej a večer chodím pařit, byla bych blázen, kdybych to odmítla. No hroznej vopruz, co vám budu vykládat. (Smích)

Nabízí se otázka: „Komu že ta Slováková vlastně fandí?“ (Slovákům, pozn. vydavatele)

Líbila by se mi odpověď: „Slováková fandí Slovensku.“ Ale samozřejmě jako správná Češka fandím Jardovi a našemu českému týmu a doufám, že to dotáhnou minimálně na bronzovou, nejlépe na zlatou medaili!!

Kdo jste v Ostravě na více dnů, přijďte mě navštívit do Fan Zony, která je 500 m od ČEZ Areny. No anebo se potkáme někde na baru na Stodolní.