Podnik, který už na pozvánce deklaroval, že se hodlá zaměřovat na pečené husy a kachny, které se dovážejí z unikátních maďarských farem, si k setkání logicky vybrali nejen vyhlášení žrouti z Novy, ale překvapivě i nevídaná plejáda partnerek a manželek, kterou takhle pohromadě neviděli bulvární novináři roky.

A tak krom obligátně do sebe zakousnutých Lucie Borhyové (37) a Michala Hrdličky mohly objektivy hyen výjimečně zachytit třeba manželku Raye Korantenga Moniku nebo přítelkyni sporťáka Petra Suchoně Terezku, která jistě nedává spát početnému zástupu ctitelek tohoto buldozera dívčích srdéček.

Ponejvíce na stylové venkovní terásce bylo také možno pozorovat šestnáctinásobného mistra republiky ve squashi Honzu Koukala s černovláskou Adélou, která bude asi hodně novým a žhavým objevem.

Hlášku večera pronesl za všechny přítomné dietáře partner Lucie Borhyové Michal Hrdlička, jehož děvče před návratem na obrazovku po porodu neuvěřitelně svižně shodilo: „Snažíme se jíst zdravě, ale alespoň jednou týdně si dáme vše, na co máme chuť. Takže taková husička se zelím je naprosto ideální.“