Na premiéře Renčova velkofilmu Lída Baarová se považovala herečka Jiřina Bohdalová (84) za celebritu první třídy. Nectila žádná pravidla a rezervaci pro velvyslance brala jako bezcenný kus papíru. Jako by tam tu rezervaci měl pro nic za nic.

Na premiéře byla speciálně vyhrazená místa pro představitele americké ambasády. Bohdalovou to ale vůbec nezajímalo. „Herečka přišla k prostředním řadám, kde byly na sedadlech připevněné cedulky s rezervacemi pro velvyslance, jednu z nich strhla a usadila se,“ řekl deníku Aha! očitý svědek.

Bohdalová se ohrazovala tím, že tam žádná cedulka nebyla. „Pokud mě budete chtít přesadit, tak odejdu,“ řekla nakonec herečka. Pořadatelé ale předtím vše pečlivě kontrolovali a cedulka na místě pro velvyslance opravdu byla.

Bohdalová ale nebyla jediná, která si chtěla sednout tam, kam neměla. Na premiéře totiž byly vytvořeny rezervace i pro některé z diváků. „Prezident Miloš Zeman a zástupci čínské, americké, německé nebo tuniské ambasády měli na svých sedadlech papírové štítky. Některé se ale ztratily, protože do sálu v jednu chvíli přišly tři stovky lidí, kteří je omylem poškodili,“ sdělila Aha! Pavlína Kadlecová ze společnosti NOGUP agency.