Gaypornoikona, propagátor termínu „bájná lhavost“ a lžiporotce Talentu Jaro Slávik (38) řeší při svých pobytech v Praze zásadní problém spojený s bezdomovectvím.

Jeho expřítelkyně, zpěvačka Karolína Krézlová (25) jej před měsícem a půl definitivně vypoklonkovala ze svého bytu v rezidenci Korunní, kde ženatý pseudoproducent přebýval poslední rok.

Odpověď na to, kde Slávik momentálně přebývá, přišla od nejmenovaného člena personálu pražské restaurace Buddha-Bar, který byl více než sdílný: „Spí tady přímo u nás, součástí baru je i luxusní hotel. Na ten by neměl, ale má to tady s vedením nějak posichrované přes Partyšovou, která se tu dřív starala o reklamu. Dostává velkou slevu a může spát tady, což se poslední týdny děje dost často,“ dozvěděli jsme se a zůstali v klidu, že by snad Jaro musel přespávat na hlavním nádraží.

Takže fanynky (fanoušci) Talentu už vědí, kam mohou chodit škemrat „pána porotca“ jaksi s předstihem o svou šanci na to být v televizi. Ústní zkouška u Jara na pokoji prý není problém…