Konečně je známo, co se s domem Ivety Bartošové (48) nakonec stane. A řešení to není až tak překvapivé vzhledem k tomu, co se v domě odehrávalo.

Podle blesk.cz v Ivetině domě, který je zatížen dluhem 1,4 milionu,, nebude bydlet ani Artur ani Josef Rychtář (56). Dopadne to nejspíš tak, že Ladislav Štaidl doplatí dluh a nemovitost prodá. V případě, že však Iveta nepodepsala předmanželskou smlouvu, která by potvrzovala to, že vše, co nabyla před sňatkem, je jen její, tak by pravděpodobně půlka dluhu připadla na Josefa Rychtáře.

Rozhodnutí Artura Štaidla je pochopitelné. Kdo by chtěl bydlet v domě, kde byl svědkem opileckých manýrů své matky a kde by v noci musel poslouchat dunění vlaku, pod kterým Iveta ukončila svůj život. I přesto však Ivetu velice miloval a odpouštěl jí její chování. Podle zdroje blesku má navíc Artur u táty svou garsonku, tak proč by měl chtít dům v Uhříněvsi?

Do toho se naplňuje noční můra exmanželky Josefa Rychtáře. Ten se chce totiž po Ivetině pohřbu přestěhovat zpět do Říčan. Darina Nová se ale takových pokusů o usmíření pochopitelně velice obává!