Victoria Beckham (39) si pořizuje novou kuchyň! Tahle zpráva nás opravdu rozesmála…

Největší anorektička světa, která je proslulá tím, že konzumuje pouze sem tam nějaké jablíčko, si pořizuje nový sporák, lednici a kupu nádobí? To je jako brát si na komára brokovnici místo obyčejné mucholapky. Proč si Victoria pořizuje lednici za 16 miliónů korun, když by jí stačila malá lednice na těch jejích pár jablek? Snad jedině proto, aby vařila pro svoji početnou rodinu, ale ani tomu se nám nějak nechce věřit.

Jediné, co je zatím jisté, je styl, ve kterém si manželé Beckhamovi pořizují svou vysněnou kuchyňskou sestavu. Hlavním materiálem bude mramor. Ve výsledku to prý ani nemá vypadat jako kuchyně, ale spíše má místnost, v níž se údajně bude i vařit, připomínat futuristickou laboratoř z filmů o Jamesi Bondovi. Vše má být pohodlně ovládáno prostřednictvím tlačítek. Takže sporák i lednice budou schovány v mramoru, ale na požádání vyjedou ven.

K novému domu, který si manželé pořídili za 1,3 miliardy korun v Londýně, má náležet i zahrádka. Na ní plánuje Victoria pěstovat zeleninu, již hojně využívá pro tvorbu svých makrobiotických salátů. Tu kuchyň ale stále nechápeme. V případě známé módní ikony bychom spíš čekali, že si vybuduje malé hnízdo na zahradě u svých bio mrkví a luštěnin, aby mohla kdykoliv přiskočit a zobnout si. A ne, že si hned kvůli tomu, že jednou za uherák vytáhne pánev, bude pořizovat závodní jídelnu.