Angela Crickmore (36) se rozhodla zhubnout, aby se cítila dobře a byla ve větší kondici. Poslední dobou už nemohla ani chodit a často se zadýchávala. Prostě se necítila ve své kůži a chtěla s tím něco udělat jednou provždy.

Prvním, čím začala, bylo to, že si upravila jídelníček a jedla menší porce každé tři hodiny. Hodiny trávila ve fitku a chodila běhat. Za to, že přibrala tolik kilo, mohl prý její styl života a sedavé zaměstnání. Angela se totiž moc nehýbala a v práci osm hodin seděla u počítače a pak další hodiny seděla doma před televizí. A to se na její postavě nemile podepsalo.

Do správného životního stylu se tak opřela, že zhubla neuvěřitelných třicet kilo! A vrátila se tak do dob svého dospívání, kdy byla hubená. Jenže za to, že zhubla, zaplatila velkou daň. Přišla o manžela.

I přes to, že měla kila navíc, byla prý vždy šťastná a ze své postavy neměla žádný mindrák. „Cítila jsem se přitažlivá a manželovi jsem se líbila. Říkal mi, že jsem krásná. Jenže rodina a přátelé na mě tlačili, abych se sebou něco udělala,“ řekla Angela. Ta si také musela začít vařit jiná jídla a odmítala vařit synovi a manželovi, protože se bála, že zase přibere.

A od té doby to začalo v jejím manželství skřípat. Čím dál tím víc se s manželem odcizovali a nakonec začali žít odděleně. Angela ale ničeho nelituje a je ráda, že má teď lepší postavu a cítí se mnohem lépe. A doufá, že bude úspěšnou fitness trenérkou.