Kdo delší dobu pozoruje sexy modelku na Instagramu, tak by byl hloupý nebo slepý, kdyby si nevšiml, že v drtivé většině jde o „skrytou“ reklamu. Andrea se nejen fotí s produkty, kterým dělá reklamu, ale ještě i v komentářích je „nenápadně“ protlačuje a lidem podstrkuje.

Až se z toho její fanoušci začali bouřit a jsou znechuceni tou přemírou reklamy na cokoliv, za chvíli snad bude propagovat i vzduch, který dýchá. Kdyby tedy samozřejmě za to dostala slušně zaplaceno.

„Co příspěvek, to placená reklama. Jako chápu, že jste jen ramínko na šaty a musíte z něčeho žít, ale celý život nebýt nic jiného musí být ponižující. To, že jste krásná, je samozřejmost. Ale takto bych nechtěl žít,“ píše jeden její bývalý fanda k fotce, kde propagovala jednu leteckou společnost. A další komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Tak tímto jste opravdu klesla. Protože horší letecká společnost v Evropě, než je ta vámi zmiňovaná, snad ani neexistuje. Divím se, že máte takovou reklamu zapotřebí, a ještě do toho na efekt zainteresujete celou rodinu,“ píše další.

„Buď jste doteď neletěla žádnou kvalitní leteckou společností, což se mi nechce věřit, nebo ty prachy musely stát za to,“ dodal další.

Sama Andrea se k tomu odmítla vyjádřit, přeci jen ji podobné posty živí. A nad „závistivci“ prostě mávne rukou, ona je ta v balíku, co za pár řádek na sociální síti si účtuje tisíce. Jen aby za chvíli nepřišla ale o většinu fanoušků, ty věčné propagace je můžou brzy přestat bavit.