Aňa Geislerová (40) je jednou z nejvytíženějších hereček u nás. Nánosy tun make-upu jsou na jejím denním pořádku. Proto nás velice mile překvapila, že se odvážila a šla s holou kůží na trh.

Aňa i ve svém věku má úžasnou pleť a snad až dětskou jiskru v oku. Podobně jako Adina Mandlová pochopila, že když je herečka v civilu, měla by své pleti dopřát relax a čerstvý vzduch. Abychom však nebásnili jen o svěžím vzhledu této herečky, musíme ji pochválit za její dobročinnost. I přes svůj tvrdě nabitý plán si už poněkolikáté udělala čas a nechala se nafotit pro dobrou věc.

Bylo to pro kalendář nadace Debra pro rok 2017. Tato nadace se zaměřuje na podporu lidí s nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel. Letos se krom Ani do něj nechalo nafotit mnoho dalších známých tváří, jako například patronka Jitka Čvančarová (38).

A jak vzniklo téma dané fotografie? Aňa na ní pózuje jako smutná diva v hořících šatech výborné fotografce Bet Orten. Již zmíněné plameny mají připomínat extrémní zranitelnost a citlivost kůže na každý dotek. To bohužel pacienti s nemocí motýlích křídel zažívají každičký den svého života.