Televize Fox odvysílala první epizodu z nové, desáté, série seriálu Akta X. Gillian Anderson (47) v roli Scullyové vypadá snad ještě lépe než před 14 lety! Je z ní dlouhovlasá zrzka a před kamerou jí to fakt sekne.

Gillian se nikdy tak úplně nedostala ze stínu úspěchu seriálu a hrála spíš v menších nezávislých filmech, za které získala mnoho ocenění, nebo ve vedlejších rolích. Už v době natáčení seriálu se dala dohromady s asistentem režie Clydem Klotzem a v roce 1994 se za něj provdala na Havaji. Spolu mají dceru Piper Maru. Manželství ale nevydrželo a pár se po třech letech rozvedl.

10 let po první svatbě se herečka vdávala znovu, tentokrát za dokumentaristu Juliana Ozanna. Tenhle vztah ale vydržel jenom dva roky. V roce 2006 potkala dalšího osudového muže – Marka Griffithse. S ním má dva syny, Oscara a Felixe. Jenomže po šesti letech přichází další rozchod.

Velké štěstí neměl v osobním životě ani David Duchovny (55). Ten se totiž choval dost podobně jako jeho postava Hank Moody v seriálu Californication. Přesně tak, vyspal se se vším, co viděl, a v médiích tvrdil, že má závislost na sexu. Jeho manželka Téa Leoni s ním měla svatou trpělivost 14 let. Jenomže v roce 2011 její pohár trpělivosti přetekl a herci dala košem. Teď vychovávají svoje děti ve střídavé péči.

Tak kdo ví, když jsou teď David i Gillian singl, možná se splní sen všech fanoušků a oni se dají dohromady!