Dlouho jsem vás všechny nenaštvala a vůbec mám pocit, že mi poslední dobou moc nezávidíte. Navíc má chuť ukázat, jak je výhodné být zástupkyní šéfredaktora druhého nejčtenějšího bulvárního webu v Česku i Slovensku.

Tak tedy pár posledních řádek z mojí svatby…

Děkuju moc Creative Weddings za skvělou organizaci mého druhého velkého dne se vším všudy. Pět krásných holek, které nejen organizovaly, kdo si má kam sednout, což já rozhodovat nesnáším, rozhodovaly, kdy se bude krájet dort, což já nesnáším, rozhodovaly, kdy a kam se bude házet kytka, což já nesnáším úplně nejvíc. A jak krásně holky plnily roli zabavení tatínků, kteří na nich mohli oči nechat. Velká spokojenost.

A to není všechno, pokračujeme v píárku: Talpa Flowers – výborná firma, úžasná květinová dekorace a skvělý věnec, který byl z lýka, takže nám bude zdobit branku do konce života. A potom Punk Rock Cakes – neuvěřitelnej dort, který jsem neochutnala. Ne, že bych držela dietu, ale proto, že byl tak dobrej a na nevěstu prostě nezbylo.

Alieska photography – další, kterým dělám otevřenou reklamu, super fotky, které jim závidí všechny bulváry v zemi. A nesmím zapomenout Fotonautu poděkovat za skvělou zábavu.

Nádhera, takhle si udělat reklamu, za kterou dostanu další peníze! Samozřejmě zdravím všechny celebrity, které za takové články musí s někým souložit nebo někomu platit večeře a ještě hůř – někomu za ně platit.

Pusu všem,

Vaše Agáta