Horna (34) tak neví, jestli být šťastný, nebo se jít zabít, protože rozvodové řízení, kterým prochází, musí být pořádné utrpení. Manželku Jitku totálně zesměšnil krátce poté, co ta v reakci na klepy o jeho nevěře zveřejnila na Facebooku loni v létě archivní svatební foto a aktuální momentku z dovolené v Dánsku, na které nechyběla ani jejich desetiletá dcera!

Co následovalo, na to Jitka nezapomene. Deník Blesk de facto usvědčil Absolonovou (38) s Hornou nikoli z poměru, ale z regulérního chození s velkými plány, a Hornová požádala o rozvod. Hokejista, protože je hokejista a ne Einstein, namísto aby nepříčetnou budoucí exmanželku vyklidnil za účelem pokud možno normálního rozvodu, sbalil saky paky a jako bonus letos v únoru Absolonovou zbouchnul, což tak s už rostoucím bříškem nemůže dále vehementně popírat.

Aby Jitce Hornové ještě naložil, odletěl koncem dubna se zpěvačkou na tři týdny do Thajska, odkud vydatně zásobovali fotografiemi oficiální profil zpěvačky a odkud se včera šťastní vrátili.

Jejich lásce a společné budoucnosti prostě nezabrání nic a Monika tak po nevydařeném manželství s hokejkou Václavem Eiseltem a tříletém chození s ženatým (!) brněnským podnikatelem Vratislavem Jandou snad konečně našla toho pravého.

Ten ji tak snad nepřivede za deset let k nepříčetnosti tím, že Monika otevře Blesk a zjistí, že se bude rozvádět.