Je to známý milovník krásných žen, který rád chodí do Kozičky a podobných barů, kde se to kráskami čekajícími na bohaté sportovce jen hemží. Ale asi už ho to pomalu přestávalo bavit nebo byl línější utrácet peníze za alkohol, tak v klidu domova zkouší své štěstí, která sexuchtivá květinka se chytí na jeho návnadu.

Bývalý přítel modelky Anety Vignerové Tomáš Ujfaluši (38) je nějaký ten pátek sám a asi už mu chybí nějaká ta otevřená náruč. O fanynky sice nemá nouzi, ale proč to nevyzkoušet ještě na Tinderu, který je známý svým rychlým seznamováním sloužícím především k uspokojení fyzických potřeb.

Tipujeme, že už těch krasotinek na své sladké řečičky sbalil větší počet, přeci jen která by odolala jeho vysportovanému a potetovanému tělu, a což ještě pak to nadité konto. Aby ten Tinder za chvíli měl dostatek holek pro lačnícího fotbalistu. Přeci jen je proslaven svou neukojitelností. Ale třeba mu křivdíme a hledá slušnou, inteligentní a rodinně založenou dívku, nejlépe z katolické rodiny, aby mu udělala zázemí. Sex mu určitě nic neříká.