Hokejista Montrealu Tomáš Plekanec bude podruhé otcem, což ale není důvod, proč se neukáže na zítřejším předávání Slavíků, kde ale chybí takřka pokaždé, protože do ČR se dostavuje zpravidla pouze na svátky, o letní pauze v NHL a na natáčení Babovřesk.

Matkou miminka bude podle informací Blesku jeho paní – zpěvačka Lucie Vondráčková (34), která už měla o graviditě informovat rodinu, což někdo z ní vykecal Blesku s tím, že to mají napsat tak, že to nikdo z rodiny nevykecal.

Plekanec s Vondráčkovou, oba několikanásobní držitelé bobříka mlčení ze skautských táborů, budou i tentokrát mít chlapce. Je to pravděpodobnější, než že to bude holčička, vyplývá to navíc z drobných náznaků tajného zdroje, se kterým je v kontaktu tajný zdroj blízký rodině, který nepřímo potvrdil Blesku, že je Plekanec v pátém měsíci.

Biologická matka dítěte Vondráčková díky těhotenství nemusí na Slavíky, které jsou pro ni každoročně spojeni s rozhovory s bulvárem, který moc nemusí, a s návštěvou rodičů, které vidí sice taky ráda, ale už tu letos jednou byla a nic se nemá přehánět.

Plekancovým do Kanady gratulujeme a vzkazujeme, že absence sympatického páru při sobotním předávání cen ve Státní opeře je pro nás ještě trošku větší ztrátou než to, že tam nebude Josef Rychtář, se kterým se tam Lucie a Tomáš shledá až příští rok, protože, a to máme ověřené od zdroje Blesku, Rychtáře nepozvali coby vdovce po Ivetě a nechystají se mu nabídnout ani převzetí ceny za Lucii!