Pleky by měl být spasitelem nároďáku v Rusku, bude kapitánem a hodně se od něj očekává. Je to známá osobnost, možná si myslíte, že o něm víte vše, ale my pro vás máme pár informací, které jste ještě zaručeně nikde jinde nečetli!

Doma je nemluva

Lucka Vondráčková takto mluví o svém příteli. Prý doma furt jen spí. Ale v jednom to je určitě výhoda, protože alespoň nemají čas na žádné hádky.

Se zpěvačkou měli krizi

Plekyho vztah se známou českou zpěvačkou nebyl vždy harmonický. Prošli si velkou krizí, ovšem našli způsob, jak vše slepit, a nebylo to nijak jinak než druhým synem Adamem. Teď se jim už daří náramně.

Plekyho v kabině moc neberou

Tomáše kluci v kabině respektují, ale oblíbený není. Prý je lidsky moc hodný a nikdy z něj nebude skutečný šéf. Na ledě patří k nejlepším, ale parta se dělá u piva. A Pleky s klukama nikdy pít ani lovit buchty nejde, raději je doma s usedlou manželkou.

Sex? Raději hokej!

Proslýchá se, že hráč Montrealu doma na pilu moc netlačí a raději si prodlouží trénink na ledě. Tady je jistá podobnost s Jágrem, který také hokej miluje více než sex. I když pravda je, že toho momentálně z hokejové závislosti léčí jeho Veronika. Plekymu do rodiny nikdo nevidí, ale spekulace jsou různé. Jeden čas se dokonce mluvilo o tom, že Lucie musí mít v Praze nějakého milence, ale nikdy se nic nepotvrdilo.

Plekanec je v Montrealu druhým nejstarším hráčem

Je to už vlastně veterán, alespoň to platí v jeho Montrealu. Jediný, kdo hraje za Canadiens a je starší, je ruský obránce Andrej Markov.

Je to muž z ocele

Tohle tvrzení platí proto, že se mu vyhýbají zranění. Kvůli nějaké bolístce vynechal pouze 24 zápasů v celé své kariéře!

Mistr na hru v oslabení

V tomto ohledu je dokonce třetím nejúspěšnějším hráčem celé klubové historie Montrealu. V době, kdy je soupeř v početní převaze, nastřílel hned 18 branek.

Hrdě reprezentuje náš národ

Měli by si z něj vzít příklad všichni naši borci. Tomáš totiž chyběl pouze na dvou MS od roku 2006. Za tu dobu stihl s českou reprezentací vybojovat 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile.