Ještě mu není ani deset měsíců, ale už svým rodičům dělá určitě velkou radost, protože roste nejen jak z vody, ale začíná lítat po vlastních nohou, takže Kate bude mít s princátkem brzy plné ruce práce.

Princ George je momentálně nejfotografovanější dítě světa a Brity zajímá úplně všechno, co se kolem něj děje. Jakmile vyjedou rodiče Kate Middleton (32) a princ William (32) na státní návštěvu i s dědicem trůnu, je malé Baby Cambridge středem zájmu, stejně tak pokud si hraje, běhá po trávě a jí klacky nebo v náručí ožužlává maminčiny vlasy.

Objektivně lze říct, že je George opravdu moc hezké dítě a hlavně je dost fotogenický, na každé fotce vypadá neuvěřitelně roztomile, za to určitě mohou windsorské geny. Z téhle rodiny totiž nikdo nevypadá na fotkách neuspokojivě, princové Harry a William jsou pro foťák jako stvoření, královna byla taky velmi pohledná žena za mlada a George zdědil krásu nejen po mamince Kate, ale i po babičce Lady Dianě (†36), která byla nejfotografovanější ženou světa a slušelo jí to na každé fotce.

Těšíme se, až mu bude takových patnáct let. To bude holčičí hysterie!