Ani nevíme, kde se berou a jak je možné, že s nimi dřív nebo později vyrukuje každá z nás.

Pokud si je předáváme z generace na generaci nebo jsou součástí našeho genofondu odjakživa, je otázkou.

Jelikož je jejich překlad dost jiný než jejich původní znění, většina mužů by nás za ně nejraději věšela za copy do průvanu.

Znáte je také?

1) Ne, v pohodě, fakt mi nic není.

Jsem totálně vytočená, štve mě každý tvůj pohyb a tvoje nadechnutí, ale to ti asi nebudu říkat, protože by ses se mnou mohl rozejít a to taky nemůžu potřebovat!

2) Jak myslíš.

Dělej, jak myslíš, chlapečku. Pomsta bude sladká a trest tě nemine. Mám takový dojem, že mě bude 14 dní v kuse „bolet hlava“.

3) Bolí mě hlava.

Sex nebude, tos uhodl. Chci si číst.

4) Užij si to!

Jestli domů přijdeš jen trochu pod vlivem, udělám ti ze života peklo! A taky si pamatuj, že se dozvím úplně všechno, takže se jen opovaž flirtovat s barmankou!

5) Chtěla bych si promluvit.

Chci se s tebou rozejít nebo jsem se včera s někým vyspala.

6) Na co myslíš?

Takže ty už mě nemiluješ? Neposloucháš, co ti říkám, a myslíš na jinou? Tak to brzo, chlapče!

7) Dej mi minutku!

Takže tak za půl hodiny, spíš za hodinu budu schopná opustit koupelnu. Čeká mě ještě lakování nehtů, žehlení vlasů, pudrování, nanášení stínů, konturku taky nesmím opomenout, však už to znáš… Jo a možná ještě před odchodem trochu přeluxnu obývák!

8) Já tě tak moc miluju.

Potřebovala bych si koupit novou kabelku. Za tvoje, víš? Nebo bys mi na ni mohl alespoň přidat, co říkáš? A taky bys mi tenhle týden mohl půjčit auto, chceme jet s holkama do saunového světa, víš…